Milyen bankkártyád van?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszíves :)

2021. febr. 7. 16:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

18-as vagyok.


Nézd lehet hogy így van.

Akkor aki másodjára mondott valami magasabb presztízsűt az kezdte vagy ő sem hitte el neked és már ő is rá akart licitálni.


Őszintén nem tudom de hogy hova jutott biztos te is látod. Oda amit írtam.

2021. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Oda, ez tény. Minden kérdés oda jut kb, aminek anyagi vonzata van. De ennek 2 oka is van, az egyik az, hogy a jónép 90%-a hazudik, a másik oldalon viszont ott vannak az olyanok is, akik egyszerűen irigyek. Pl volt olyan kérdés, amiben kérdeztem valamit csempékről, aztán megkaptam, hogy hazudok, garzonban tengődök, stb. Csináltam képet, arra még jobban elkezdtek savazni, hogy ízléstelen, amúgyis biztos loptam, meg a gipsz stukkókra, hogy olcsó szar polisztirol, ők értenek hozzá (nem:D) etc. Jó, tudom, én voltam hülye, hogy szórakoztam ezekkel.
2021. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!