Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges OTP atm-en keresztü...

Lehetséges OTP atm-en keresztül készpénzt feltölteni egy NEM otp-s számlára?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mint ahogy a Telenornál sem tudod befizetni a Vodafone-os számládat. Az otp nem fér hozzá a más banknál lévő adataidhoz.
2021. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de utalni lehet hogy lehet.

Vagy pl befizeted annak az adott illetőnek a számlájára, akinek akarod. Ott az nem automatás, hanem sorbanállsz, fiók se kell hozzá, személyi kell hozzá, meg nemtom kedvezményezett neve, meg mittomén.

2021. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fsms ***** válasza:
Nem csak saját bankszámla , mivel a kártyáddal azonosítod a számlaszamodat.
2021. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az atm kérdezi, hogy saját számlára megy-e a pénz vagy másikra, de sose próbáltam még, hogy a nem saját számla az lehet-e más banknál, vagy feltétel, hogy otp-s legyen.
2021. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ugyan így vagyok vele. Ebben a városban ahol vagyok nincs is erste sajnos csak OTP, szóval mindenképp jó lenne ha a másik számla más bankhoz is tartozhatna. Ha már utalni lehet netbankon keresztül ahol ugye nyilván nem kell kártya, nem lenne értelmetlen ha ATM-en is lehetne.
2021. febr. 9. 23:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!