Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlahitelnél meddig...

Folyószámlahitelnél meddig lehetek mínuszban?

Figyelt kérdés
Van egy 350.000Ft-s keretem az OTP-nél, volt már olyan, hogy kb fél évig, vagy annál egy picit több ideig is mínuszban voltam, mert olyan életszituációm adódott. Most sajnos megint hozzá kellett nyúljak, a jövedelmem a hitelkeret beállítása óta csak nőtt, de hallottam már olyat, hogy random visszacsökkentette a bank a hitelkeretet. DE alapesetben úgy tudom, hogy végülis ameddig munkabér érkezik a számlára maradhatok mínuszban, persze nyilván a kamatokat vonják, ezzel tiszában vagyok.

2021. febr. 14. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Random nem csökkent a bank, csak ha jelentősen csökken a jövedelem. Illetve előtte értesítő sms-t küld. Ha érkezik a megszokott szintű jövedelem, akkor bármeddig mínuszban lehetsz. (Bár nyilván ez nem kifizetődő, de látom ezt te is tudod :D)
2021. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ne is mond én is így jártam..330e ft a hitelkeretem és már 3 hónapja minuszban járok
2021. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!