Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor folyósítják a Diákhitel...

Mikor folyósítják a Diákhitel Pluszt?

Figyelt kérdés
14 munkanappal ezelőtt adtam le Diákhitel Plusz hiteligénylést, azonban még nem folyósítottak az összeget. Lehet-e tudni mikorra várható az összeg?

2021. febr. 15. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly az igenyles utan 17 nappal utaltak
2021. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
23 napja igényeltem, de még nem érkezett meg. :-/
2021. febr. 19. 05:22
 3/12 anonim ***** válasza:
En akkor igenyeltem mikor bejelentettek h lehet, majusban asszem, szerintem azert utaltak akkor gyorsabban. Nyugi mindenki megkapja akinek van hallgatoi jogviszonya. Meg ha postan adtad le akkor ez a postatol is fugg h mennyi idob belul tovabbitotta. Meg ugye most futtatjak vegig ebben a honapban a jogviszonyokat a dh1 dh 2-hoz is, szoval ezert is lehet lassabb. :)
2021. febr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
még én sem kaptam meg, 2-án adtam le, ötödikén érkezett meg. felhívom őket ma.
2021. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Január 29.-én adtam le, szerdán beszéltem a központtal, hétfőn vissza is igazolta az iskola a jogviszonyom viszont nem érkezett ma még, azt mondták csak jövőhéten...
2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: melyik egyetem? Nekem meg mindig adategyeztetes van kiirva, a lekerdezeseknel pedig 2020 osz beiratkozott
2021. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
#4 vagyok: hívtam őket, jövőhetet mondták, mert van valami technikai problémájuk...
2021. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Diákhitel Plusz kamatmentesen és szabadon - Diákhitel

diakhitel.hu › diakhitel-plusz

A Diákhitel Plusz egyszeri segítséget jelent, amit a tanulmányaid alatt bármire felhasználhatsz, amire ... 55. életévét nem töltötte be ... a törlesztési kötelezettség csak a hitel folyósítását követő egy év türelmi idő letelte utáni hónaptól kezdődik ...



Diákhitel Plusz - tudnivalók ügyfeleknek - Diákhitel

diakhitel.hu › felvettem-diakhitelplusz

Intézd Diákhitel Plusszal kapcsolatos teendőidet online támogatással! ... A megelőző hó utolsó napján érvényes egyenlegedet egyszerűen ... lejártáig a Diákhitel Központ a fennálló tartozásokra nem számol fel késedelmi kamatot, illetve ... időszak a hitel folyósítását követő egy év türelmi idő letelte utáni hónapban kezdődik.

2021. febr. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
30 napja adtam le a papírokat a bankban, de még mindig nem folyósították a Diákhitel Pluszt. :-/
2021. febr. 26. 07:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Attol is fugg h a bank milyen gyorsan tovabbitotta.. felhivtad oket?
2021. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!