Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szabadfelhasználású jelzáloghi...

Szabadfelhasználású jelzáloghitelnél lehet, a terhelt igatlan az igénylő szüleinek a néven?

Figyelt kérdés
Tehát én venném fel a hitelt (én lennék az adós) de a szüleim nevén lévő ingatlan (amiben én is élek, ide szól az állandó lakcímem is) lenne jelzáloggal terhelve
2021. febr. 15. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, legalábbis pár éve még lehetett. Természetesen a szülők beleegyezésével.
2021. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1, vagyis a szülők a kezesek?
2021. febr. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fsms ***** válasza:
Készfizető kezesség jellegű. Amikor nem törlesztesz elárverezik a házat. Csak óvatosan.
2021. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
ez a szokásos okos ötletnek tűnik, hogy vegyünk fel a szülők lakására pénzt, aztán éljük fel?
2021. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4esnek:


Mint említettem én is abban a házban élek, és pár hónapja teljes felújításba kezdtünk amire már kifizettem 10 milliót de sajnos nem várt kiadások jöttek közbe és még szükség lenne pénzre. (na nem mintha sok közöd lenne hozzá)

2021. febr. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!