Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ideiglenes iratokkal lehet...

Ideiglenes iratokkal lehet hitelt igényelni?

Figyelt kérdés
El hagytam az irataimat sajnos de viszont hitelt szeretnék fel venni. Ilyen esetben elegendők az ideiglenes iratok?

2021. febr. 16. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt kész az új személyi, lakcímkártya meg azonnal. Ennyire sos a hitelfelvétel?
2021. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam az adó,taj kártya sok idő mire kész. nem feltétlenül sos a hitel csak ki néztünk egy házat és lakáshitel is kellene hozzá.
2021. febr. 16. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A hitel sem két perc. Igényeld meg mihamarabb a kártyákat, nem olyan vészesen sok idő a legyártás. Feleségemnek egy hét alatt jött meg a taj kártyája.
2021. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj hitel előminősítést - annyival is előrébb vagytok: megmondják, mennyi hitelt kaphattok, mennyi időre, stb.
2021. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideiglenes TAJ kártyáról én még nem hallottam, de annak amúgy se változik a száma, adókártya detto.
2021. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Taj kártya helyben elkészült nekem amikor az előző elszakadt. A régi nem laminált volt.



Adóigazolvány helyett a NAV amíg elkészül, kiállít szárazbélyegzős tanúsítványt.

Az biztos elég.

Volt olyan 1 vagy 2 év amikor a kártyák nem készültek el valami miatt és mindenki ezt kapta kizárólag.



Lakcímkártya azonnal kész van.


Személyi igazolvány 1-2 hét. Jogosítvány is.


A jogosítvány is elveszett gondolom.


Útlevél is nálad volt? Mert ha az megmaradt az tökéletes a személyi igazolvány helyett.

2021. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!