Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy milyen oldalról vontak le pénzt a kártyámról?

Figyelt kérdés
Az sms-ben ADOBE SFTW levont a kártyámról 39,46 SGD-t, de fogalmam sincs, hogy milyen oldalon adtam meg a kártya adataimat és hogy hogy tudom törölni ott az adatokat!

2021. febr. 21. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Adobe creative cloud előfizetés. Ha ötleted sincs, hogy hol, és miért vettél ilyet, akkor nem sok lehetőséged marad, írsz az adobe-nak, vagy letiltatod a kártyád, és csinálsz másikat.


De vigyázz, mert a második kártyánál IQ tesztet fognak veled töltetni, és lehet, hogy nem fogod már megkapni.

2021. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából van egy ötletem hogy hol adtam meg, de ott nincs elmentve a kártyám, Adobe creative ra pedig tuti hogy nem fizettem elő.


De köszi a kedves válaszodat.

2021. febr. 21. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kártyádon egy forint sincs, mert a kártya egy bankszámlához van rendelve, amin a pénzed van. Lépj be az internet bankodba és nézd meg a forgalmad vagy nézd meg a kimutatást, ami minden pénzmozgást tartalmaz. Hívd fel a bankod, ha valami gyanúsat tapasztaltál!
2021. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2021. febr. 21. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A neten nem csak az ismerheti a kártyaadataid, akinek megadtad.

Sok év óta emiatt van a kizárólag online vásárláshoz használható virtuális kártya, webkártya; melyik bank hogyan nevezi.

Kétféle technikát használnak:

• egy elkülönített alszámla tartozik hozzá, csak az azon levő összeghez tud hozzáférni, ami alapesetben 0 Ft. A tulajdonos netbank használattal ingyenesen tud bármikor bármilyen összeget átvezetni az alszámlára. Ezt, célszerűen akkor teszi, ha fizetni akar vele.

• A kártya 1 Ft-os limiten áll. A tulajdonos netbank használattal ingyenesen bármikor emelni tudja a fizetési limitet. Ezt, célszerűen akkor teszi, ha fizetni akar vele.

A kártyának ugyanúgy van száma, van rajta név, lejárati idő, CVV kód; minden, amilyen adat szükséges a netes vásárláshoz.

Az éves díja két-, háromezer Ft; több bank elengedi az első éves díjat.


Na, ennek a kártyának az adataival szolgálja ki magát bárki. Legfeljebb arról jön SMS, hogy sikertelen fizetés történt … részére … összeggel.

2021. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!