Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A babaváróhoz elég az OEP/NEAK...

A babaváróhoz elég az OEP/NEAK igazolás csak kinyomtatva?

Figyelt kérdés
Amit a tarhelybol töltök le csak elektronikus aláírással hitelesített. Szerettem volna megvarni az eredetit, de már egy hete ülnek a postázáson és az érvényesség csak 30 nap.
2021. febr. 25. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem is kértük postán csak elektronikusan. Minek neked a papír alapú?
2021. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudom, hogy kell-e a papír alapú ezért tettem fel a kérdést. Bármi miatt számíthat, pecsét, eredeti aláírás stb.


Valaki más esetleg tud segíteni a válaszadásban?

2021. febr. 25. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Megadtam a választ az első hozzászólásban. Nem kell papír alapon, elektronikusan ha továbbítod az bőven jó, akkor látják rajta az elektronikus aláírást. Mi legalábbis így csináltuk.
2021. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bankfüggő. A Raiffeisennél nekem azt mondták, nekik a papír alapú kell. Egy pénteki napon igényeltem és szerdán hozta a postás. Szóval legeygszerűbb, ha felhívod a bankot és megkérdezed.
2021. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen a válaszod, pont Raiffeisen.
2021. febr. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!