Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg fontos a 6 bankszámla,...

Tényleg fontos a 6 bankszámla, hogy milliárdos lehessek?

Figyelt kérdés
Egy multimilliomos youtuber hölgy mondta, aki a saját vállalkozásait építi Dubaiban, hogy ez fontos. De szerintem túlzás az én életemben, mármint simán tartom a vésztartalékot azon a számlán, amiről a mindennapokban vásárolok. Ez így rossz?
2021. febr. 27. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha inkasszózzák valami miatt (akár félreértés is lehet) az egyiket, akkor még ott a másik öt.
2021. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"multimilliomos youtuber hölgy mondta, aki a saját vállalkozásait építi Dubaiban"


Nem arra gondolsz, aki "vállalkozónak" mondja magát közben meg valami prosti? :D

2021. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 10 bankszamlad is ha nincs egy vasad se
2021. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, pénzügyi cége van és életmódtanácsadó, volt modell
2021. febr. 27. 14:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltma, hogy van is rajtuk pénz
2021. febr. 27. 14:57
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Szétoszthatod a 6 forintodat 6 számlára, attól nem százezerszereződik meg.
2021. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"Nem, pénzügyi cége van és életmódtanácsadó, volt modell"



aha. :D

2021. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"pénzügyi cég" "életmód-tanácsadó" "modell" - ezek olyan nesze semmi, fogd meg jól munkák, semmi konkrétum. Nem kell mindent elhinni. Lehet, hogy sok pénze van, de hogy nem abból, hogy életmód tanácsokat ad Dubajból, az fix. Én nem mondom hogy prosti, de azt igenis mondom, hogy nem kell mindent elhinni.

6 bankszámla... istenem. Parasztvakítás. Miért pont 6? Egy céges, egy magán... ez kettő. Mire fel a többi?

2021. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: elnézést kérek a VALÓDI modellektől, nem az ő munkájukra értettem, hogy nesze semmi. Ismerek egyet-kettőt, és tisztelem a melójukat, tudom hogy mennyi lemondással, kényelmetlenséggel jár, mégha ez nem is látszik. Inkább azokra gondoltam, akik egyszer szerepeltek a tv-ben vagy egy magazinban és onnantól ők már modellek... azt hiszem értitek, miről beszélek :)
2021. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is ezért vagyok szkeptikus, mert valahogy nem áll össze a kép hogy egy ténylegesen "multimilliomos saját vállalkozását építő" üzletasszony, ennyire se fül se farak bullshitetek büfög fel a Youtubera hogy "ha milliárdos vagy legyen 6 bankszámlád". Bár nem ismerem a kontextust de így önmagába make no sense. :D
2021. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!