Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy fedezeten 2 különböző...

Egy fedezeten 2 különböző bank jelzáloga lehetséges?

Figyelt kérdés

Az ingatlanomon van egy Erste jelzálog(ebből vettük)

Szeretnénk igénybevenni a kamattámogatott felújítási hitelt(Ami jelzálog alapú) de nem az Erstétől mert ők 3.000.000 adnak minimum,nekem elég lenne 1.500.000 ,OTP nèl bankolok ott a minimum összeg 500.000 is lehet.

Beengedi az Erste maga mögé az OTP-t ?Vagy ha úgy tetszik az OTP be áll az Erste mögé?Voltam mind a kettő Bankban de egyenes választ nem kaptam erre.Az ingatlan forgalmi értéke elbírja a plusz 1.500.000 Ft ot.



2021. febr. 28. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a két hitel együtt nem éri el a lakás értékének a 70 százalékát, akkor lehetséges. De a bank egyéni elbírálsán múlik.
2021. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!