Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön szempontjából...

Személyi kölcsön szempontjából melyik bankot érdemes választani?

Figyelt kérdés
Szakmai minimálbérrel vagyok bejelentve. Arra kapnék 5milliot? vélemény így a bankok terén, aki már vett fel?! kamat az fix? Semmilyen módon nem változik, ha rendesen fizetve van?

2021. márc. 13. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fix kamatozású hitelt veszel fel akkor nem változik.


Nyilván jó hosszú futamidő lesz hogy alacsony legyen törlesztőd.


Számlára kapod a fizetésed?

Hány éves vagy?

Mióta vagy munkaviszonyban?

2021. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen úgy szeretném, hogy a legkevesebb törlesztővel, ami úgy tudom személyi kölcsön esetén max 7-8 év

Igen számlára kapom a fizetésem

24 éves vagyok

Nyáron lesz 6 éve, hogy itt dolgozok

2021. márc. 13. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
5 milliót biztos nem fognak adni, annak olyan 90ezer a havi törlesztője. Nekem nettó 250-re volt a maximum ajánlat az 5 millió, otp-nél. De nem vettem fel annyit.
2021. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem azért kéne be menni, mert ott jobban megtudná az ember, csak hát ebben a vírus helyzetben hiába van 100 bank egy helyen nem tudok csak úgy be menni mindenhova időpont kéne és valahol csak videóhivasban van ügyfélfogadás én úgy olvastam. Így munka mellett meg nehéz minden bankba időpontot kérni.. Most neten le írják az nem minden esetben úgyis van.. Halottam olyan lehetőségről is, hogy lehet felvenni úgy, hogy adótársal vagy pedig ingatlanfedezettel, de az meg macera, mert a bank külön ki küld egy értékbecslőt amiért pluszban fizetni kell.. Mondjuk én nem szeretném a házamat jelzálog alá tenni.. Most nem lehet tudni mi lesz a jövőben.. De köszönöm szépen a segítséget! :)
2021. márc. 14. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!