Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem szolgál ki a Provident?

Miért nem szolgál ki a Provident?

Figyelt kérdés
Jó adós vagyok ezt ő maguk állítják. Mivel egy egy dologra nincs türelmem spórolni így többször provident hitelt vettem fel. Mindig pontosan és a meghatározottnál nagyobb összeget fizettem. Így nagyon elégedettek voltak velem mindig. Most ismét szeretnék felvenni és a meglévőnek az utolsó pár ezer forintját egyben kifizetni ezt megelőzően. Azt mondta a képviselő hogy a rendszer szerint nem kaphatok hitelt. De azt mondta lehet jövőhéten már kiszolgálható leszek. Akinek több tapasztalata van ebben az meg tudja mondani hogy mi miatt lehet az hogy most ezt mutatja a rendszer ha "tökéletes" adós vagyok?
2021. márc. 15. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagy a rendszerükbe, azzal a címszóval, h tartozol nekik. Ha kifizetted, utána kapsz újra. Nem értem, h mi ebbe olyan meglepő?
2021. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá telefonon a központjukban. Általában a jól fizetőknek még ajánlgatni is szoktak lejárat előtt éppen aktuális kedvezményes hiteleket.
2021. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2#. Igen. Ez az. Többször kaptam menet közben ajánlatot de most amikor szeretném megújítani ezt írja a rendszer
2021. márc. 15. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:
2#. Egyébként azt teszem akkor hogy felhívom a központot.
2021. márc. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!