Egyik nap befizettem egy màsik személy részére pénzt a szàmlàjàra. Hogyan tudom töröltetni a befizetést?

Figyelt kérdés

Van olyan lehetõség hogy stoppoljàk vagy a -17000.ft ot újra àllítsàk vissza? (Ez volt a legutòbbi tartozàsa,amit én fizettem ki neki)és ezt akarom visszavonatni.

Tudtok valamit?



2021. márc. 16. 19:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,minden rendben!
2021. márc. 17. 11:50
 12/13 xswerdy ***** válasza:
a bankkal nem lehet visszavonatni a tranzakciót, az illetővel kell rendezned az ügyet. Kicsit zavaros, amit az illető tartozásáról írsz, de szerintem nincs jelentősége. A kérdés a köztetek fennálló jogviszony. Kölcsön adtad a pénzt? Vagy ajándékba? A kölcsön természetesen visszajár. Bizonyos esetekben az ajándék is visszakövetelhető.
2021. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, régebben volt rá lehetőség, ezért is volt az, hogy 4 órába telt egy utalás. Ameddig ténylegesen nem teljesült, addig elméletileg a bankban visszavonhattad"



Csak a pontosság kedvéért: nem ezért volt 4 ora (ami az azonnali utalás bevezetése előtt igazából már csak 2 óra volt)

Utalás visszavonast kezdeményezni pedig most is lehet, akkor is ha elment a pénz.

2021. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!