Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön felvételére...

Személyi kölcsön felvételére van esélyem munkáltatói igazolás nélkül?

Figyelt kérdés

Elviekben nincs úgy tudom, de hátha van valamilyen kiskapu! Jelenleg bejelentett munkával rendelkezem. Van némi félretett pénzem is. Tulajdonképpen én csak időt szeretnék nyerni, ez lenne vele a célom. 1,5M lenne szükségem. A hitelkalkulátor szerint havonta 32Ft-al kellene fizetnem. A félretett pénzem egy részét erre szánnám. Egy évet durván 400-at azonnal odaadnék nekik, ha megadnák a hitelt és akkor egy teljes évig békén hagynának engem. (szerintem)


Ebből is látnák, hogy ki tudnám fizetni a hitelt csak kellene nekem pár hónap durván 4-5 hónap. Munka nélkül, amíg megcsinálok egy jogsit, egy nyelvvizsgát, és egy ECDL-képzést. Egy Bsc diplomám van már, de még nem vagyok ott, ahol szeretnék. Persze tudom mások munka mellett tanulnak, de én erre nem vagyok képes! Havi 300 órák mellett nem tudom megoldani ezeket a dolgokat, ezért kellene kb. 4 hónap ezekre a dolgokra. Felturbózzam magam ismét szakmailag, jogsi, nyelvvizsga, azután rögtön keresnék egy állást, ahová eddig is szerettem volna bekerülni. A pénzt pedig ezután már simán visszafizetném nekik cirka egy év alatt. Ez lenne a tervem, de lehet nekik így kevés lenne ha elmondanám! Vagy talán néznék azt hogy egy évet már kapásból kifizetnék?



#otp, szmélyi kölcsön
2021. márc. 31. 03:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából kölcsön nélkül is el tudnám érni ugyanezt, csak akkor legalább év végéig a jelenlegi munkahelyemen kellene dolgoznom, hogy mindezt elérjem. 9 hónapot arra hogy meglegyen, utána meg 4 hónap még az előbb említett célokat elérem.
2021. márc. 31. 03:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel a diákhitel pluszt. Nem másfél, csak fél milla, de jogsira, nyelvvizsgára elég, az ECDL meg szart se ér.
2021. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A diákhitelnél erre tényleg nincsen jobb, már csak a kamata miatt sem!


Bank munkáltatói jövedelemigazolás nélkül csak akkor ad hitelt, ha X hónapja hozzájuk érkezik a munkabéred és a közleményből egyértelmű, hogy munkabér.

Viszont vannak bankok amelyek még így sem adnak, csak munkáltatói jövedelemigazolás mellett.

2021. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már diák. Egyébként olvastam valahol olyat, hogy ha látják hogy van elég pénz a számlámon akkor is megadhatják. 500E amúgy sem elég, kiszámoltan a dolgokat.
2021. márc. 31. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifogáskeresés ötös. Nézz utána inkább a diákhitel plusznak.
2021. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, már leírtam nem vagyok diák! Az hogy mire mennyi kellene, azt meg had döntsem már el én. Mindegy majd megérdeklődöm ügyfél-szolgálaton. Elviekben a cofidis adhat, személyi kölcsönt ha lefoglalnak valami értéket, vagy ha látják hogy van elég pénz a kártyámon.
2021. márc. 31. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem válasz a kérdésedre, de azért én elgondolkoznék, hogy mennyire van értelme annak, amit csinálsz. Ha maradsz a munkahelyeden még egy évet, akkor amit tervezel, simán hozható hitel nélkül is, igaz, tovább tart. Attól most tekintsünk el, hogy nincs időd tanulni, ez a havi 300 óra kicsit soknak tűnik. Ennyit dolgozol? Minden nap tíz órát, szombaton és vasárnap is? Vagy csak munkanapokon majdnem 14 órát? Tényleg?


Ha veszel fel hitelt, akkor "azonnal" megkapod, amit szeretnél, de szerintem kicsit lassíts le gondolkozni, ugyanis sok mindent feltételezel, ami egyáltalán nem biztos. Négy hónap alatt biztosan megcsinálod, amit terveztél. Nem leszel beteg. Nem lesz váratlan kiadásod semmi sem. Rögtön találsz munkát. A munkahely olyan helyen lesz, hogy nem kell albérletet fizetned. Rögtön olyan munkát találsz, hogy simán visszafizeted a pénzt.


Ha csak fél évig nem tudod fizetni a hiteledet, annyi kamat összegyűlik, hogy jó eséllyel meggebedsz, mire visszafizeted. Így születnek az adósrabszolgák. Miért nem érsz rá még egy évet? Hová sietsz ennyire?

2021. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!