Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél mennyibe kerül magánsz...

OTP-nél mennyibe kerül magánszemélynek az utalás?

Figyelt kérdés
Magánszemély számlájáról kéne nagy összeget elutalni, de nem tudom ez mennyibe fog kerülni. A hivatalos weboldal nem jó. Hol tudom megtudni, hogy milyen csomagban is vagyok, és hogy mennyibe fog kerülni az utalás?

2021. ápr. 2. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha te nem tudod hogy milyen számlcsomagban vagy, akkor mi őszintén honnan tudhatnánk?
2021. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem úgy hangzott szerintem, hogy "Milyen számlacsomagban vagyok?", hanem úgy, hogy "hol tudom megtudni, hogy milyen csomagban is vagyok...?".
2021. ápr. 2. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésed nem úgy hangzott, hanem úgy lett kiírva hogy:


"OTP-nél mennyibe kerül magánszemélynek az utalás?"

2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem te kototted meg a sajat szerzodesedet?
2021. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

2: bakker, azt se tudod, hogy mit írtál alá, mikor szerződést kötöttél...?????


Vedd elő a banki papírokat!

2021. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A netbankban nem tudom az OTP mutatja vagy sem.


De a kivonatot rajta kell lennie akár papír alapú akár a netbankban lehet letolteni.


A szerződés is tartalmazza persze de ha régen kötötted és már azóta másikban vagy akkor hiába nézed azt.

2021. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szamlakivonaton tudod megnezni milyen csomagba vagy es a csomagra rakeresve tudsz tajekozodni a dijjakrol.


Vagy az online chates feluleten kerdezd meg es ott megmondjak

2021. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb, ha betelefonálsz és megkérdezed. kártya hátoldalán lévő szám 0-24ben hívható. meg tudják nézni a számlacsomagot, meg tudják mondani a díjar, ráadásul, ha mondjuk előnytelen a konstrukciód abban is tudnak segíteni.

ha szeretsz hirdetményt böngészni, akkor netbankon fent van, hogy milyen a számlacsomagod.

2021. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!