Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan adhatom Paypal-hoz...

K3SHONE kérdése:

Hogyan adhatom Paypal-hoz Erste számlaszámomat?

Figyelt kérdés

Adott az Erste számlaszámom, melyet szeretnék hozzáadni a paypal fiókomhoz, hogy azt az összeget, ami a paypal-omon van átutaljam a számlámra. Kimásoltam a számlaszámomat az alkalmazásból, hogy a hibalehetőségeimet leredukáljam, de azt írja a hibaüzenet,hogy érvénytelen számlaszám. Mi lehet a gond?

Válaszokat előre is köszönöm!


2021. ápr. 3. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Tipp: nem IBAN számlaszámot kell megadni és te a "sima" magyar számlaszámot adod meg?
2021. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abszolút, 3x8 szám
2021. ápr. 4. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Mi az abszolút? Azt kérdeztem, hogy nem-e az IBAN számlaszámot kellett-e megadni és azért nem fogadta el, mert te nem azt adtad meg. A 3x8 szám az nem IBAN.
2021. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már értem, félreérthetően írtál, így félre is értettem. Számlaszámot kell megadni nem IBAN-t... 3x8 az a számlaszám, megpróbáltam mindkettőt, de egyik sem jó
2021. ápr. 6. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de magát a kérdést sem értem. Ha én felmegyek a neten a paypal oldalamra, minennemü ügyintézéshez, utalásokhoz végig ott írja, hogy mit csinálj, mit írj...stb.

Ha a saját számlámról akarok utalni a paypalra, akkor ez elsö dolog, hogy kiírja, hogy ahhoz meg kell nyitnom a paypal oldalamat is.

Àltalában 3 fokozatú a belépés, a harmadik az, hogy sms-t küld egy azonosító számmal, amit beírva tudod csak véglegesíteni az akciót.

2021. ápr. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!