Személyi hitel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol a leggyorsabb a személyi hitel intézése folyósításig? Kb mennyi idő szokott lenni?

(Szabadfelhasználású személyi hitel)

Illetve kb 7 évig a törlesztő végig fix?

Kinek mi a tapasztalata?



2021. ápr. 7. 18:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Melyik banknál vagy? Mert ha pl otp-s ott tudod teljesen online intèzni.. èn anno sikeres birálás után 1orán belul számlámon volt az összeg.
2021. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Otp-s vagyok igen, de 7 évre 48 ezer ft a törlesztő amennyi összeget szeretnék felvenni.

A k&h banknál pedig 41ezer Ft körül van,és ha nyitok emiatt ott számlát,akkor adnak kedvezményt is,és a 40 kicsit jobb,mint közel 50,így váltok majd szerintem,de nagyon szépen köszönöm!

Neked az OTP-nél igényléstől számítva egyébként mennyi idő volt?

Illetve szerinted 165 ezer ft nettó jövedelemre kapok? Többi feltetelnek is megfelelek, 3 hónap minimum jogviszony, nincs tartozásom ilyesmi,ezeknek is. Kicsit tartok tőle.

2021. ápr. 7. 19:06
 3/7 anonim válasza:
100%
Èn úgy tudom hogy otp-nèl 6 hónap kell de lehet elèg a 3 ha az elozo munkahelyeddel egyutt viszont megvan. Hát megigènyeltem online rá kb egy orára a számlámon volt... viszont igen otp kicsit drága vannak kedvezőbb ajánlatok is
2021. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem 5-6 hónap van meg, 3 hónap kell ,meg a k&h-hoz is ha minden igaz.

Az igen, egyből el is bírálták? Nekem a k&h -nál azt mondták kb 2 hét. Lehet rosszul mondták volna?🤔

Igen igen,es köszönöm!

2021. ápr. 7. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem (otp) mikor online igényeltem egyből a számlámom volt :D Sms kóddal aláírtam, visszavitt az egyenleges felületre és ott volt.
2021. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Wow,még ilyet se hallottam,köszönöm szépen az infót azért 😁
2021. ápr. 7. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Cetelem személyi hitelről tudsz valamit am?😊
2021. ápr. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!