Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki,segítség😔? Miért nem...

Valaki,segítség😔? Miért nem kapok hitelt ? 😔

Figyelt kérdés

Személyi kölcsönről van szó.

Például cofidisnél is megnéztem online bírálatot, de elutasít a rendszer. Pedig megfelelek mindennek:(

18évtől adják , én 22 vagyok.

Nettó 150ezer Ft-se várnak el,az van feltételeknél, de ha igen,még az se lenne baj, mert netto 170et kapok.

3 hónapos munkaviszonyt kérnek, nekem ez a 6.

Hitelem nincsen,semmilyen részlet fizetésem, se semmi adósságom se.

A törlesztő kalkulátor szerint kb 38 ezer ft lenne,erre töltöttem ki a bírálatot is.

Ugyan ez volt a k&h-nál is.. az ügyintéző 3x csinálta meg, és egyszerűen nem értette, minden adatom, papírom már ott volt pedig,Pestre is feltelefonált, de nem tudták ők se,mi az oka.

Valaki valamit? :( ki mit tudna ajánlani?? :(



2021. ápr. 8. 19:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz akkor máshol. Mire kellene?
2021. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%
Túl fiatal vagy, túl kevés a munkaviszonyod.
2021. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Bármelyik bankba menj be és kérd le, mi van rólad a khr-ben! Valakinek tartozol nagy eséllyel
2021. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Melyik ágazatban dolgozol?
2021. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1-es Köszönöm válaszod, az lesz ,holnap megyek másik bankhoz, bankokhoz, aztán remélem 😊


2-es ezt tudom, de mindenhol azt írják, már ahol voltam ,hogy 18 életév betöltése a feltétel,illetve 3 hónap munkaviszony, ez nekem eleve a duplája, és életkorban se éppen ha 1 évvel múltam 18, ezért nem értették az ügyintézők se,mert szerintük bőven megfelelek, össze is kellett gyűjtenem papirokat, mert telefonban jónak minősitettek, csak aztán jött a számítógépen a rendszer..😅


3-as egyben megnézték nekem ezt, semmi nincs,minden rendben van azt mondták,nincs tartozásom,ez már megtörtént azaz,de köszönöm szépen válaszod! 😊 bár ezt én is tudtam,mert semmi hitelem,és semmi nincs a nevemen,de biztos ami biztos.


4-es én ügyintéző / adminisztrátor vagyok, egy szállítást végző cégnél( munkások,gyógypontok, sport) + munkaerőkölcsönzéssel is foglalkozik a cég. Azaz valahova a szolgáltatások/kereskedelem,vagy

valami szállítás/fuvarozás vagy hasonló témakörben lehetne megjelölni.

A cég nincs mínuszban, rendben van,mert ezt is kérdeztem.

Szóval sajnos fogalmam sincs basszus ☹

2021. ápr. 8. 21:08
 6/33 anonim ***** válasza:
Határozatlan a szerződésed? Fura nekem is.
2021. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Igen,határozatlan szerződés, teljes munkaidős.
2021. ápr. 8. 21:24
 8/33 A kérdező kommentje:

ki melyik bankot tudná ajánlani? Cofidis-k&h kilőve már:(

Holnap megnézem a takarékbankot.

Ha ott se..nem tudom tényleg,hogy mivan akkor😞

2021. ápr. 8. 21:27
 9/33 anonim ***** válasza:

OTP esetleg? Vagy Erste, Raiffeisen?

Amúgy az OTP talán könnyebben hitelez, viszont drágább bank is.

2021. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Otp sajnos kiesik, mert a minimum ott már a meglevő 6 hónap munkaviszony, nekem pedig ténylegesen másfél hét múlva lesz meg.

Olyanokat néztem, ahol eleve a feltételnek 3 hónapot kérnek csak, talán ott..bár a k&h,és a cofidis is ilyen volt..

Holnap megyek lehet unicredit, és takarék bankba:)

2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!