Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident ad BAR listasoknak...

Provident ad BAR listasoknak hitelt?

Figyelt kérdés

SOS kell egy osszeg, bar listas vagyok, de a vegrehajtoval meg vagyok allapodva, fizetem a reszleteket mar egy eve rendesen. Most viszont hirtelen egy nagyobb osszegre sos szuksegem lenne, annak a reszletet is tudnam fizetni, mert magas a fizetesem, nem gond.

Vajon igy ad a Provident kolcsont? Ugy tudom ok az egyetlenek, akik talan.



2021. ápr. 18. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyükben nem adnék. Épeszű ember nem ad egy forint kölcsönt sem bar listás személynek, szóval gondolom hogy egy szigorú szabályok szerint működő pénzintézet mégúgy sem. De nem tart semeddig felhívnod őket és megkérdezned.
2021. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna a kerdesem, tudnad, hogy fizetem a hitelem es mivel jo a fizetesem, stabill munkahellyel fogom is tudni fizetni. Azt is amit most felvennek!

Ezert bunko hozzaszolasokra nem vagyok kivancsi, csak olyan irjon aki konkretan tudja a kerdesemre a valaszt!

Vasarnap van, H-Sz lehet hivni a providentet.

2021. ápr. 18. 13:02
 3/7 brigcsaacuki válasza:
100%
Igen adnak. Énis BAR listásként vettem fel.
2021. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
#1 Nyilván nem általános, de pl. ha megörökölsz egy hitelt (mondjuk továnni vagyonnal, mert magában hitelt nyilván nem fogadsz el), akkor simán rákerülhetsz a bar listára, mert mire lemegy az összes ügyintézés és be tudod fizetni az első havi részletet, lazán túl vagy a három hónapon.
2021. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom 3as, remelem!
2021. ápr. 19. 13:16
 6/7 A kérdező kommentje:

4es pontosan!

Nem ertem miert ilyen bunkok az emberek, nem jo kedveben megy senki a providenthez! Kenyszerbol...

A BAR lista meg nem jelenti az, hogy az illeto nem fizeti, en is fizetem mar. De volt olyan idoszakom, hogy a napi megelhetes is gond volt, nem meg a hitel torleszto... Szerencsere mar rendozott.

De attol meg nincs hirtelen tobb szazezrem a kisparnamba varrva!

2021. ápr. 19. 13:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikeresen megkaptam a kolcsont! igen, barlistasok is kaphatnak, de csak a legrovidebb futamidovel ami 57.hét!
2021. ápr. 19. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!