Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyára úgy kell pénzt...

Bankkártyára úgy kell pénzt felrakni, hogy egyszerűen bemész a bankba, és az egyik ott dolgozó emberhez leülsz, odaadod neki a készpénzt majd ő felrakja a bankkártyádra? És a netbankot külön kell igényelni?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a hülye kérdésért, de nem vagyok egy ma született bárány, és most lett bankkártyám, csak nem lettem eléggé informálva.

2021. máj. 2. 11:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam le, de otp-ről van szó!
2021. máj. 2. 11:20
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

A bankkártyára nem kell külön pénzt rakni. A bankkártya azt a pénzt használja, ami a hozzá tartozó folyószámlán van.

És igen, netbank hozzáférést igényelni kell, ha még nincs.

2021. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A bankkártyára úgy kell pénzt feltenni, hogy lerakod az asztalra a bankkártyát, majd a tetejére rakod a pénzt.
2021. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

biztonsági őr is ott dolgozik, szóval ne ahhoz menj oda.


Van ticket rendszer akkor befizetést kell választani vagy a pénztára.

2021. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Bankkártyádhoz tartozik egy bankszámla, arra a számlára tudsz befizetni pénzt bankokban, de a Postán is - én ott szoktam -

Szerződéseden megtalálod a bankszámlaszámodat, illetve a netbank hozzá férésedet is.

2021. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Sorszám húzás ha kell, ha nem akkor anélkül.


Megmondod mit szeretnél. Számlára befizetni.

Okmányokat kérnek és a készpénzt.



Netbank igénylés:

Netbankot szeretnél. Mindent megcsinálnak. Kapsz hozzáférési kódokat, elmondják hogy hogyan működik.


Nem bonyolult ne aggódj és kérdezz! Ilyen helyen hidd el nem bunkók ha valaki nem ért valamit.


Maximum ha az ügyfél támad, sértegeti őket meg a bankot akkor. Különben sosem.

2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Foglalj neten időpontot.

Odamész,itt nálunk van aki beírja a kódot,amit emailen kapsz,kapsz egy sorszámot.

Kivárod a sorod.

Odamész ügyintézőhöz (pénztárhoz irányítanak ilyen esetben),ő rárakja a számládra a pénzt.Illetékmentes,nem kell magyarázkodni sem (igaz,én eddig nem nagy összegekkel próbáltam).

Utánna a számládhoz tartozó bankkártyáddal tudsz fizetni.

Nem kell parázni!

2021. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
19%
Ilyen hülye ember inkább varja a pénzét a kispárnájába.
2021. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes bankoknál az automatánál is tudsz pénzt berakni a számládra.
2021. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van,ahogy az utolsó írja,az otp-nél is van ilyen,van róla oktatóvideó.
2021. máj. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!