Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankban van smart bankszám...

OTP bankban van smart bankszámlám, mindegy hogy milyen formában érkezik rá nekem a minimálbér?

Figyelt kérdés
Ugye az a feltétel hogy jöjjön rá minimálbér különben levesz havi 800 ft körüli összeget. Na most a kérdésem az lenne hogy ennek egy összegben kell e rá menni vagy jó külön külön is. Pl ha nekem egy cég küld fizetést de az nincs annyi viszont paypalrol is szedek ki pénzt és így már meg van a minimálbér az jó nekik? Vagy csak úgy fogadja el hogy egy összegben valami cégtől? Most jelenleg levesz 800 forintot havonta. És ha újra teljesül a feltétel akkor mikor hagyja abba a 800 forintok le vonását?? Köszönöm ha valaki el tudja mondnai. Biztos le van írva valahova de nekem nem erősségem apró betukbol ezt kiszedni. Van amit nem is értek.

2021. máj. 3. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem el hogy senki se tudja. Xd
2021. máj. 3. 22:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Utána néztél a számlacsomag feltételeiben a vonatkozó résznek?
2021. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
cégtől kell jonnie
2021. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Nyilván, de az nem volt ott hogy cégtől jöjjön vagy mindegy honnan. Ha cégtől akkor lehet inkább ezt megszüntetem. Havi 800 forint sok.
2021. máj. 4. 07:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!