Ideiglenes boltba milyen bankkártya terminált ajánlotok?

Figyelt kérdés

Adott egy bolt, ami jellege folytán csak ideiglenesen működik. Nyáron 2-3 hónapon keresztül.

Mivel már a pénztárgép mellé kell kártyaolvasó is, ez iránt érdeklődöm.

A sajátossága a helynek, hogy nincs nagy forgalom, viszont ami van, az időben eléggé koncentráltan jelentkezik, így nem szívesen foglalkoznék olyannal, hogy telefonos applikáció. Ilyenkor nekem nincs arra időm, hogy képernyőzárat oldozgassak, appot indítgassak, stb. A legszebb az lenne, ha a pénztárgéppel össze lenne kötve, és onnan tudná is, hogy mennyit kell fizetni, bár szerintem ez csak álom. Persze az is elfogadható, ha egy külön eszköz lenne, amibe a fizetendőt csak bepötyögöm, és már mehet is az érintés.

Milyen szolgáltatót tudnátok ajánlani, ahol mindezt elérhető áron tudnák nekem biztosítani? Illetve hozzávetőlegesen milyen költségekkel járhat mindez?


2021. máj. 6. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötelező a kártyás fizetést biztosítani.

De ha szeretnél terminált, nézz rá a fizetési pont gépére.

2021. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fizetési pont egy időben a legolcsóbb volt, nem tudom mi az-e.


Kérdezz rá tőlük külön telefonon vagy e-mailben, hogy a te speciális igényeiddel is tudnak-e szolgáltatni és milyen áron.

Mert lehet, hogy határozott idejű a szerződésük vagy x időn belüli felmondásnál valamennyit pluszban kell fizetni és ez neked nem mindegy.



Én a helyedben a Googleben elkezdenék keresni és utána ami megfelelőnek tűnő ajánlatokat találtam, azokkal felvenném a kapcsolatot, hogy ilyen rövid időre tudnak-e nyújtani eszközt és szolgáltatást és milyen áron.


A mindenki által hozzáférhető információk nem biztos, hogy neked megfelelőek, az ideiglenesség miatt.


Egyébként vannak ideiglenesen működő üzletek, éppen nyáron a legtöbb. És ott is vannak kártyaolvasók sok esetben.


Csak ugye az a kérdés, hogy annak a vállalkozásnak van mondjuk másik boltja és máskor azt a terminált ott használja, így nem válik feleslegessé ősztől.


Viszont aki tényleg csak ott használná és rövid ideig az már speciálisabb helyzet.



Magadtól kellene utánajárnod, mert mások tapasztalatai nem biztos, hogy jók lesznek ide.



A modern, bankfüggetlen POS szolgáltatók sokszor olcsóbbak mint ha a bank adja a terminált, viszont a mostani céges számlavezető bankodat is kérdezd meg.

Lehet ő rugalmasabb lesz, mivel továbbra is ügyfél maradsz, a számlád megtartod, csak a POS-t adod vissza neki.

2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Billingo-nak van egy együttműködése a Global Payments-el: [link]

A hordozható terminál 3.900 Ft + ÁFA / hó, a jutalék 0.4-0.9%, ami szerintem nem mondható rossznak. Az OTP-nél ez 5.000 Ft + ÁFA / hó, a jutalék 1.2-1.5%.

A Global Payments-nek van egy SoftPOS megoldása is, bár szerintem ez még nem elterjedt, illetve bizalmi problémákat is felvethet. Én nem szívesen érinteném a kártyámat az eladó okostelefonjának NFC readerjéhez.

2021. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!