Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merjek interneten sportfogadni...

Merjek interneten sportfogadni,ha volt 15 éve egy hitelem ami elévült?

Figyelt kérdés
szeretnék internetes sportfogadói oldalra regisztrálni,de 15 éve volt egy hitelem ami nem lett visszafizetve,de már elévült.Olvastam valahol hogy azért kell a személyi,és lakcímkártya adataim,mert leellenőrzik hogy nincs-e tartozásom.Szerintetek ha játszok néha,5-10 ezer forinttal max,abból lehet bajom?Ha leellenőrzik az adataimat,és észreveszik ezt az elévült hitelt,akkor jelenthetik a nav-nak,és behajthatják rajtam?

2021. máj. 6. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják leellenőrizni ez alapján. Plusz ha már elévült, akkor tökmindegy, azt nem tudják behajtani.
2021. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!Valamelyik kérdésben olvastam,hogy egy kérdező kérdezte,hogy minek kell megadni a lakcímkártya,és személyi igazolvány adatait sportdogadós oldalakon,és visszaírták hogy azért mert leellenőriznek hogy van-e valamilyen tartozásom.
2021. máj. 6. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő jó nagy hülyeséget írt :)
2021. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iroda pont leszarja, hogy eljátszod-e a házadat vagy nem. :)
2021. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ota et labora. Gugli.
2021. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jogosultságod ellenőrzik, hogy a törvények szerint játszhatsz-e náluk
2021. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hookuszpook ***** válasza:

#2-ben szereplő indokra:

Nem emlékszem, hogy valaha leírtam volna ezt, de azt hiszem, ez a megfelelő alkalom: Nagy az isten állatkertje! :)

2021. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!