Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyoma veszett a pénzem egy...

Nyoma veszett a pénzem egy részének?

Figyelt kérdés

218 ezer forint volt a számlámon pénteken.

Majd szombaton 4ezer forintra vásároltam kaját és hirtelen 170ezer karadt rajta.

Jött sms(nekem minden egyes tranzakcióról jön sms,így van beállítva),de ott a 4ezer levonást írta csak.

Ez hogy lehet? Semmi sms nincs arról,hogy hova lett a pénzem,végig lekövettem.

Egyszercsak nem volt rajta.....

OTP-nél van amúgy a számlám.

Gyakornok vagyok az egyetem mellett,így is alig jövök ki a pénzemből,halálra dolgozom magam,nagyon nem hiányzott ez...nem értem mi történt.

Valaki járt már így?



2021. máj. 17. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Internetbankban nézd meg a számlatörténetet.
2021. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Lépj be OTP online felületén ha tudsz, és baloldali menüben lesz egy "Számlakivonatok,szerződések, stb" menüpont, ott letudsz tölteni egy bankszámlakivonatot amin látod a kiadásaidat, és talán rávezet hogy hova veszett a pénz
2021. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem. Az sms-eknél nem mutatja,pedig ott elvileg ugye minden tranzakció látszik.
2021. máj. 17. 16:36
 4/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam,anyukámnak utaltam valamire és azt nem jelzi ki az sms és én is elfelejtettem.

Köszi

2021. máj. 17. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokat utalt valaki, majd a bankkal visszavonatta, akkor nem biztos.
2021. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Ugy erezted itt valaki meg tudja majd mondani neked es ezert erdemes itt kerdest kiirnod?
2021. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
#4, ez aranyos :) a lényeg, hogy minden ok.
2021. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Istenem ennyi esze hogy lehet valakinek...

"Eltűnik" a pénz, és még akkor sem jut eszébe hogy ő utalt.

2021. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!