Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Banknál a legérdemesebb...

Melyik Banknál a legérdemesebb bankszámlát nyitni ?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok! Hallatom ingyenes bankszámláról, ez igaz ? Ki mit tud ?
2021. máj. 18. 03:06
 1/4 Fsms ***** válasza:
75%

Ingyenes bankszámla nincs. Több olyan oldalt találsz ahol a szokásaidra optimalizáltan ajánlanak egy bankot.

Csak egy példa .

[link]

2021. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ott nyitottam ahol a család többi tagjának is van (Bp Bank). Ilyen szempontból szerintem ez a legcélszerűbb, én eddig meg vagyok velük elégedve. Egy átlagos ember szintjén használom: kp felvétel, nagyon ritkán utalás, kártyás fizetés, online vásárlás.


Ha nem vagy biztos benne akkor menj el több bankba is és kérj ajánlatot. :)

2021. máj. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

26 év alatt a legtöbb banknak van valami ifjúsági olcsó kínálata.

OPT, ERSTE van két gyerekeknek, díjmentes számlavezetés.

Ha nem nagyon használsz kp, akkor a MAGNET.


De nézd meg a fent javasolt kalkulátort!

2021. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Annál a banknál a legérdemesebb bankszámlát nyitni, amelyik a legkedvezőbb ajánlatot adja, a lagjobbak a kondíciói, legjobb a netbankja és legjobb az összes szolgáltatása. Nyilvánvalóan tökéletes banki szolgáltatás nincs, a fenti paramétereket mérlegre téve kell választanunk.

Teljesen ingyenes bankszámla nincs, csak olcsó bankszámla. Ha a számlavezetés ingyenes is, egy 2-4.000 Ft-os éves kártyadíj mindenképp van.

Értelmes diákszámla az OTP-nél, a K&H-nál, az ERSTE-nél és a CIB-nél van. Ha ezek közül választanál, az OTP-t semmiképp sem ajánlom, mert nagyon drágák a tranzakciók.

A diákszámlákon kívül választhatsz bármilyen "normál" bankszámlát, aminél feltételek nélkül ingyenes a számlavezetés. Ilyen számlája a Gránit Banknak és a MagNet Banknak van.

2021. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!