Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elírták a bankban az email...

Elírták a bankban az email címem folyószámla nyitás után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma csinaltattam egy junior számlát (18 éves vagyok), ebbol adodoan magamra vagyok utalva es nem igazan ertek a banki ugyekhez. Az lenne a kerdesem, hogy az otp-nel csinaltattam es 24 oran belul azt hiszem aktivalnom kene, viszont nem tudok errol semmit hogy hol mit vagy hogy, ugyanis az adattal teli papiron vettem eszre hogy elirtak az email cimem es rossz helyre kuldtek ki a jelszavam aminek koszonhetoen az internetbankba se tudok belepni. Meg elirtak egy adatot, irtam mar emailt nekik es hivni is probaltam oket de nem veszik fel (a nap 24 orajaban van ugyfelszolgalat az oldaluk szerint). Holnap reggel lejar a 24 ora es fogalmam sincs mit kene csinalnom, esetleg tud valaki segiteni sos?

2021. jún. 7. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd őket tovább. Ha továbbra is eredménytelen akkor menj be egy bankfiókba, és az ügyintéző bácsi/néni segít a problémádon.
2021. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2# neked is szep napot🥰💕remelem ertekes lett ez a par perced attol hogy ilyen valaszt irtal, csak gratulalni tudok, erett magyar mentalitas:) mar nem azert de csak sajnalni tudlak ha ennyire keseru lehet az eleted, tudod nem mindenki olyan talpraesett illetve sokaig eltartanak a szulei es nem engednek semmit egyedul csinalni:) csodas estet
2021. jún. 7. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A bankodnak van olyan szama amit 24/24 hivhatsz. Nezd meg a neten mi az es hivd oket fel
2021. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Allandoan hivogattam oket de nem veszik fel, holnap reggel megint megprobalom hatha nagyobb sikerrel jarok, de koszonom az eddigi valaszokat
2021. jún. 7. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen számot hívsz? Mert nem az ügyfélszolgálatot, azt automata veszi fel, olyan nincs, hogy nincs felvéve
2021. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kuldtek nekem egy emailt es az abban talalhato szamot hivtam ami elvileg 24 oraban elerheto, automata fel is veszi majd miutan kivarom a hosszu szoveget es beutom a 3 szamot leteszi azzal a szoveggel hogy x-y intervallumban erheto csak el.
2021. jún. 7. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Be kell menni akkor mindenképpen a bankba, húzni egy sorszámot, és megvárni, amig hívnak, és akkor ott majd kijavítja az ügyintéző neked az adatot, és kiküldenek egy új jelszót, teháts zerintem ne aggódj. Ha ők hibázták el, akkor szerintem nem lesz belőle semmi bajod, kivéve, ha mondjukm max nem működik a fiók, és valaki már utalna rá lóvét, de nem tud, mert nincsen aktiválva a fiók. De én ezekhez tehát nem értek, majd az ügyintézők megoldják. Lehet,hogy vissza is dobta a jelszót az imél,mert pl nemlétező e-mailcímre küldték, csak az ügyintéző nem tudta, mi az az üzenet, amely rögtön visszajött, vagy pl ha el is küldték máshova, ami miatt nem tudtad aktiválni, ők hibáztak, meg még akkor majd ha pl főnököd már utalna pénzt, akkor biztos még pl valami sikertelen tranzakciót írna ki neki a rendszer, és akkor majd utalja újra; tehát szerintem semmi baj nem lesz; csakm ennyi van,hogy be kell menni a bankba, és ott elintézni.
2021. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Be kell menni személyesen a fiókba. Ha nincs telefonos jelszavad, akkor nem tudnak azonosítani és nem fognak semmilyen módosítást ejteni az adataidon telefonon.

A fiókban valószínűleg a 24 órát is újra tudják indítani.

2021. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!