Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudnék segítséget kérni?

Hol tudnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Rengeteg online oldalt láttam, ahol lehet “kéregetni” és sok emberhez eljut, de mindenhol be kell fizetni. Viszont én le lettem nullázva teljesen mert a kocsit kellett megcsinálni és még mindig nincs kifizetve teljesen kellene még 45 ezer forint. (kölcsön kizárva bank vagy baráttól). Valakinek valami ötlet merre? Megbízik bennem a szerelő 1 hetet mondtam neki. Kerüljük az idióta válaszokat nyilván dolgozok és nem tudok plusz helyre elmenni.

2021. jún. 10. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
facebook?
2021. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem volt semmi pénzed, de te beadtad a szerelőnek javításra, pedig tudtad, hogy nem fogod tudni kifizetni, most meg más oldja meg helyetted a problémád emberbaráti szeretetből. Se a bank, se a rokonaid, se a barátaid nem állnak veled szóba, ha kölcsönről van szó... Van egy rossz hírem. Senki nem fog ebből kihúzni téged, mert te tehetsz a helyzetedről.

Na de hogy érdemben hozzászóljak: Ha van értékesebb tárgyad, add be a zálogházba. Ha nincs, próbáld megbeszélni a szerelővel, hogy ez most nem fog menni, de havi x összeggel tudnád törleszteni. Hátha megesik rajtad a szíve.

2021. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor illik szerelotol megrendelni egy javitast ha ki is tudod fizetni. Lehet amugy keregetni, budapesten minden nagyobb csomopontban vannak hasonlo ingyenelo keregetok, csatlakozz.
2021. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2: Köszi a választ.


Én elvből nem kérek kölcsön hozzam közel allo embertol. Bank meg nem eri meg ennyiert. De 2021-van interneten tortenik minden szerintem jo helyen gondolkoznek egyebkent… Lenyegeben igen csak ne igy fogd fel ez mostanaban eleg gyakori lassan meg mar nem lesz egyeseknek “szemet szuro”. Bar a sok csalo kozott lehet elveszne az en szovegem

2021. jún. 10. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"elvből nem kérek kölcsön hozzam közel allo embertol" - mert úgy gondolod, hogy nem fogod visszaadni? Vagy mi az az elv? Mások meg pont olyanoktól kérnek kölcsön szívesebben, akikkel jóban vannak, akivel megbíznak egymásban, így nem kell magas kamatra kölcsönt felvenni, vagy vadidegenektől kéregetni - ami egyébként is a legritkább esetben működik. Állj ki koldulni. Nem fog erre a sztorira egyetlen idegen se adni pénzt, mert nem olyan, amit ne láttál volna előre, nem olyan összeg, amiben ismerősök ne tudnának segíteni. Ha meg ismerősöktől nem kérsz, akkor vadidegennek miért fizetnéd vissza? És aki ennyit adna, az me nem fog bíróságra járkálni ha nem adod vissza - gondolom te is így gondolkodsz. Ha meg mégis, akkor meg nagyon rosszul járnál, mert a perköltség, késedelmi kamat, stb. jóval magasabb lenne, mint a banki kamat.
2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

folyószámla hitelkeret, ha van fizetésed simán megadják, csak annyira menj minuszba amennyire most kell, utána töltsd vissza és mondd is le, ez a legolcsóbb és leggyorsabb mód

ismeretlenek biztos nem fognak adni "szeretetből"

2021. jún. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Én elvből nem kérek kölcsön hozzam közel allo embertol."


De miert nem? Be akarsz huzni valakit? Ez a gyanus am!

2021. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, szimplán nem adunk kölcsön pénzt, nőt, kocsit. Bármi lehet, viszont ha nem adok kölcsön azt a 0,1%ot is lecsökkentem.
2021. jún. 13. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Az elvek embere.... olyan elved nincs hogy nem kérek egy szolgáltatást ha egy csóró fasz vagyok ahhoz hogy ki tudjam fizetni?

Ja ezek szerint olyanod nincs... csak olyan van hogy apádtól nem kérsz el egy cipő árát... mert az elveid... hát beszarok ezen a generáción komolyan mondom.

2021. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugati aluljáróban tudsz kéregetni.
2021. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!