Ha a revolutra teszem a megtakarított pénzemet onnan nem vész el? Mennyire megbízható a revolut?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha a revolutos kártyámra átküldöm az osszeget
2021. jún. 14. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Max szamlara kuldod at nem a kartyara. Revolut amugy barmikor zarolhatja a szamlat kulonbozo okok miatt, es nem mindig olyan egyszeru leszedetni azt a zarolast. Nem tartanek ott milliokat.
2021. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem millios nagysagrendbe van rajta reszvenyem, semmi gondom nincs vele
2021. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100 000 EUR osszegig biztositva vagy.
2021. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én rá nem tenném. Miért tennél ilyet? Az igaz hogy gyakran zárol számlát, ez is ilyen paypal fajzat. Banknak se nevezném.
2021. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2es miért zárolnak számlát?

Ez igaz? , ilyen történhet??

2021. jún. 14. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán, mert tudni akarja honnan van a pénz például nem csalásból van e. Magyar bankszámlán igazi banknál nagyobb biztonságban van.
2021. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Nekem meg nem zaroltak, de sok ilyen sztorit lehet hallani. Ahogy elottem levo irja be kell bizonyitani a forrasat, pl berpapirral.

Sima magyar bankoknak is eleg olcso (bizonyos feltetelek mellett akar ingyenes) szamlak vannak, ha komoly osszeget akarsz tarolni azzal jobban jarsz. Revolutnal ha barmi problema van remenykedhetsz hogy valaszolnak chaten, amig banknal mindig ott lesz a bankfiok.

2021. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!