Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bp bank automataba zaras...

Pistanmalcsik kérdése:

Ha a bp bank automataba zaras utan rakok pénzt az azonnal a szamlara kerul? S ugyanúgy ingyenes mint a banki befizetés?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, rögtön megjelenik. A díjjegyzékbe megtudod nézni ennek díját, de szerintem ingyenes.
2021. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétféle működési elvű befizetős automata van, és a kérdés alapján nem derül ki, melyikről van szó.

A régebbiekbe borítékban kell berakni, és nem azonnal írják jóvá, hanem kézi átszámolás után.

Az újabb automaták azonnal jóváírják, mert rendelkeznek pénzbevizsgáló funkcióval.

Az utóbbi típusú ATM-ek egyelőre kisebb arányban vannak jelen.

2021. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bp banknak nincs borítékos atmje mert nekik alapból 1 éve van ilyen lehetőség kb és az nem igaz, hogy kisebb arányban van jelen az utóbbi fajta. A cibnek láttam egyedül, erste, otpnél sosem találkoztam borítékossal.
2021. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!