Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Köztartozással Babaváró hitel?

Brigcsaacuki kérdése:

Köztartozással Babaváró hitel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sikerült már valakinek a babaváró hitel úgy,hogy köztartozása volt ? (Mert ugyanis csak nyilatkozni kell róla)

2021. jún. 16. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Sikerült
Nem sikerült
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a bankok leellenőrzik. (Babaváró szerződéskötésnél alá is kell írni azt, hogy felhatalmazod erre a bankot.)
2021. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert ismerősömnek adótartozása van és ígyis megkapták.akkor hogy is van ez ??
2021. jún. 18. 08:02
 3/8 anonim válasza:

Kérdező, az ismerősöd melyik banknál kapta meg így a Babavárót? Mert szerintem az is sokat számít, hogy mekkora összegről van szó (1000Ft alatt nem szoktak foglalkozni ilyenekkel,pl adóbevallásnál is ha 1000Ft alatt van a többlet, nem foglalkoznak vele, viszont lehet hogy hitelnél ez máshogy van). Köztartozáson belül melyik szervnél volt?

DE az is előfordul, hogy egyszerűen csak k*rv* szerencséjük volt.

2021. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Takarékbanknál sikerült nekik.

100000ft tartozása van.

2021. jún. 19. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen tartozás? Mert pl illetéknél, ha valaki kér rá részletfizetést, az már nem minősül köztartozásnak...


Egyébként, ha igaz amit írsz, akkor nem teljesen értem a kérdést. Hiszen tudsz róla, hogy lehet ilyet, tehát van, hogy hibázik a rendszer.

2021. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Milyen illeték ?

Egyébként tb és adótartozás pontosan az adónál nem tudom..

Nyílván azért tettem fel a kérdést, hogy esetleg másnál is volt-e ilyen!!!! Nem szokásom hazudni ne haragudj!!! Nem a kis ujjamból szoptam ki !

2021. jún. 20. 00:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerrel jártunk Otp banknál :)
2021. aug. 15. 21:33
 8/8 anonim válasza:
Szia tudnál nekem segíteni? Sikerült nektek elintezni?
2022. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!