Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mostantól van ez a képzési...

Mostantól van ez a képzési diák hitel, amit szakmát tanulók is felvehetnek. Én burkolónak tanulok, így gondoltam nem lenne rossz venni egy pár saját szerszámot. Esetleg mi nem vehetünk fel vagy csak nincs benne véletlen az adatbázisban?

Figyelt kérdés
Azonban a hiteligénylés lapon, nem találom a burkolót. Mézeskalács készítő meg kosárfonó van de burkoló nincs. Esetleg mi nem vehetünk fel vagy csak nincs benne véletlen az adatbázisban?

2021. jún. 16. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez azért történt mert csak aug 25-től lehetett igényelni. Már utalják is a komoly pénzeket.
2021. okt. 5. 22:07
 2/8 anonim válasza:
Akkor sikerült megigényelned a képzési hitelt? Én a festő, mázoló szakmát kezdtem el tanulni felnőttképzés keretében, de én se találom az adatbázisban, hogy fel lehet-e venni rá.?
2021. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem ne a felnőttképzést válaszd ki hanem a szakképesítést vagy valami ilyesmi. Vagy hívd fel őket nagyon segítőkészek és kedvesek.
2021. okt. 8. 10:06
 4/8 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod. Még annyit szeretnèk Tőled megkèrdezni,hogy te a burkoló szakmát felnőttkèpzès keretèben heti 2-3 nap délután/este tanulod munka mellett vagy rendes nappali tagozaton heti 5 nappal vègzed a szakmai kèpzèst?
2021. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, estin heti 2x.
2021. okt. 8. 22:51
 6/8 anonim válasza:
Elkezdtem a festőt, a képzésem 15 hónapos. Havi 150 ezret igényeltem, eddig megkaptam a havi folyósítást. De olvastam valahol, hogy a képzési hitel maximális összege 1,2 millió forint.Eszerint csak 8 hónapig kapom a képzési hitelt, utána pedig beszűntetik? Te tudsz erről valamit?
2022. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én ilyenről nem hallottam. És itt sem írnak maximumról. [link]


De most ahogy néztem látom hogy megszüntették ezt a hitelkonstrukciót dec 20.-ával. nagyszerű :(

2022. febr. 18. 13:09
 8/8 anonim válasza:
Igen, nem lehet már igényelni. De a meglévő szerződések továbbra is mennek. Én is csak egy cikkben láttam a maximum összegét amikor írtak arról miért szűnt meg a kh 1. A diákhitel oldalán csak ezt találtam ilyen összeggel: [link] Lehet ezzel keverték össze.
2022. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!