Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyitottam egy skrill számlát...

Blacmoneyhu kérdése:

Nyitottam egy skrill számlát de még nem vagyok 18 éves?

Figyelt kérdés
Viszont amikor kérte hány éves vagyok megadtam egy másik születési dátumot, feltöltöttem 5000 ft-ot és vettem adacoint viszont most igazolás nélkül nem engedi kiutalni igy akkor elveszett a pénz?

2021. jún. 21. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat hamis adatokkal penzugyi oldalra regisztralni nem tul bolcs dolog...

Nem biztos hogy elveszett penz, de nem hiszem hogy konnyu meccs lesz az ugyfelszolgalattal leharcolni majd ha mar elmultal 18

2021. jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idiota. Hamis adatokat megadni barom dolog, csak egy retardalt csinal ilyet. Manapsag azonositas nelkul sehol nem utalnak ki, tudod terrorizmus lehetseges penzelese es penzmosas.. Kotelezve is vannak a KYCre..


Maximum egy masik, validalt skrillre tudod atkuldeni a penzt, de siman lehet hogy limitaljaka fiokod teljesen az azonositasig.



Raadasul duplán megszivtad, mert a skrill ugyfelszolgalata hitvany es lassú.

2021. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szokj hozzá ehhez az állandó hazudozáshoz - amit a virtuális világban nem nehéz megcsinálni. Mert a való világ megkéri az árát az állandó csúsztatásnak és füllentésnek.
2021. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!