Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelt szeretnék felvenni...

Lakáshitelt szeretnék felvenni, nemsokat 2.7milla kéne a házhoz (4.5 a ház) viszont honvédségnél dolgozok és 3éves szerződésből 18hónap van még vanolyan bank amely adna lakáshitelt így?

Figyelt kérdés

olvastam olyat h némelyik bank kér egy olyan papírt amin rajta van h a munkahely számol velem a jövőben szerződésen túl

igaz ez?

vagy esélytelen



2021. júl. 9. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiteligénylésnél az összes bank kérni fog egy munkáltatói jövedelemigazolást, amin szerepel, hogy határozott időre szól e a munkaviszony és meddig.
2021. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Felesleges ide kiírnod a kérdéseidet. Sokkal biztosabb választ kapsz ha a neten egy hitelkalkulátort nézel vagy egyenesen bemész két három bankba és megkérdezed.
2021. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Már az előző kédésednél is írtam, hitelközvetítőt keress, aki segít kideríteni a lehetőségeidet. A határozott munkaviszony nem lesz pobléma, mivel a Honvédség kiemelt munkáltató, de a település besorolása és a kis étékű ingatlan hitelezhetősége lehet probléma.
2021. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
honvédség kiemelt munkáltató?
2021. júl. 10. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is határozott idejű állami munkaviszonyom van, amit mindig megújítanak - erről mutattam szerződéseket, illetve kértek a munkáltatótól egy szándéknyilatkozatot, amiben leírta a munkáltató, hogy a határozott idejű szerződés lejárta után is szándékában áll foglalkoztatni engem. Így teljesen elfogadták, de mellette azért volt más bevételem is. (OTP)
2021. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!