Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki el tudná igazán érthető...

Valaki el tudná igazán érthetően mondani nekem, hogy mit jelent az OTP-nél egy lekötésnél mit jelent, hogy a kamatozás módja FIX vagy VÁLTOZÓ, meg hogy mi ez a Betét elhelyezés módja? Ott is van három opció. Van hozzá help, de én bizisten nem értem.

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes, melyik mire jó, melyik mikor jó, stb.? Köszönöm szépen azoknak, akik nem azt mondják, hogy menjek be egy OTP-be és ott felvilágosítanak :-)
2008. dec. 9. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A fix kamatnál megmondják, hogy mennyi.

A változó az változik, valamilyen szempont szerint (mondjuk az alapkamat, vagy az alapnyugdíj, stb). Ot azt tudják megmondani, hogy most éppen mennyi.

Vond le a kamatadót is!


A többit írd le, mert így nem lehet tudni.

2008. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bemenni az OTP-be, elég, ha klikk ide:

[link]

2008. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2008. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fix kamatozás azt jelenti, hogy a futamidő végén akár rosszabbra, akár jobbra változik közben a pénzpiaci helyzet, Te azt a kamatot kapod, amiben megegyeztetek.


A változó kamatozás meg azt jelenti, hogy a kamat mértéke igazodik pl a jegybanki alapkamatváltozásokhoz és ebből adódónak kevesebb, vagy több is lehet, mint amikor a megállapodás megszületik.

2008. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!