Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkaptam az új bankkártyámat....

Megkaptam az új bankkártyámat. Eddig OTP Junior kártyám volt. Aktiváltam a telefonos Smartbank app segítségével. Más teendőm van esetleg?

Figyelt kérdés

Ugye a Smartbank appon belül, majd a Bankkártyák menüben a mostani és a volt kártyám adatai vannak. Aktiváltam. Ezzel kész is? Nem kell mást csinálnom?

Van olyan opció is, hogy Letiltás. Esetleg a régi Junior kártyát letiltsam vagy nem szükséges mert azt már úgysem fogom tudni használni?

Lehet hülye kérdés, de soha nem volt még Junioron kívül más bankkártyám..



2021. júl. 21. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Junior kártya nem különb a többinél. Egy mastercard típusú betéti kártya. Nem kell külön letiltanod az automatikusan megy.
2021. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Ugye aktiváltam az újat. Használhatom is már?

2021. júl. 21. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze, nem muszáj megvárni kíg lejár a régi
2021. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit ajánlanék hogy válts Smart-ra ha van állandó jövedelmed, mert amire váltódik a junior számla megszűnéskor, jump vagy bázis, azok nem a legkedvezőbbek.
2021. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!