Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a különbség a sima OTP...

Mi a különbség a sima OTP Bank és a SmartBank alkalmazás között?

Figyelt kérdés
Eddig csak a SmartBankot használtam, bár bevallom azt sem túl gyakran. Tegnap tudtam meg hogy létezik a másik app is. Regisztráltam fiókot de így belépve nem sok lényegi különbséget érzékelek, igazából ugyan ezeket meg tudom nézni a SmartBankban is. Annyi talán hogy az alkalmazás desingja jobban tetszik, átláthatóbb. Aki mindkettőt használja mi a különbség a kettő között? Érdemes mindkettőt párhuzamosan használni vagy elég csak az egyik? Ha elég az egyik akkor inkább melyiket javasoljátok és miért? Előre is köszönöm

2021. júl. 25. 04:25
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
A sima "OTP Bank HU" app a SmartBank utódja. Sokkal modernebb, gyorsabb, jobban működik. Tesztüzemként indult, de már nincs olyan ügylet, amit ne tudna, így mindenképp érdemes váltani. A SmartBank-ot jövőre ki fogják vezetni az OTPDirekt-el együtt.
2021. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!