Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha elkezdek tőzsdézni, veszek...

Ha elkezdek tőzsdézni, veszek fel hozza hitelt, akkor, amint visszajött a pénz, meg egy kis plusz, a hitelt előtörleszthetem(visszafizethetem az összes hitelt)?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú ha a pénzügyekhez ennyire nem értesz, akkor a tőzsdézést sem ajánlom, nem hogy hitelből!!!
2021. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg megteheted. De nem amint, hanem HA visszajön. Mert nagy valószínűséggel nem fog.
2021. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. a hitelből szerencsejátékozás kategória.
2021. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem véletlenül mondják azt, hogy annyit fektess bele, amennyi nem fáj, ha elveszik, a tőzsde nem szerencsejáték, de van benne kockázat, ha nem értesz hozzá, akkor meg szerencsejáték lesz neked, ajánlok neked könyveket a tőzsdézéssel kapcsolatban, én most ezt teszem, még én sem értek hozzá, ismeretlenül meg nem fogok belevágni. Sok sikert kérdező.
2021. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Alap ismereteim vannak, 20 ezer eurót szeretnék felvenni, még 19 éves vagyok. Még várnék vele, hátha lennebb jön a Bitcoin ára. Egy pénzügyi tanácsadóhoz is elmentem, azt mondta, még várjak. Saját fejemtől nem b@sznék el ennyi pénzt, mindenképpen egy profi véleményét kikérve döntök.
2021. júl. 26. 19:17
 6/9 anonim válasza:
100%
4-es vagyok, kriptovalutába fektetsz be?
2021. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, kimaradt, hogy Bitcoin.
2021. júl. 26. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fog neked hitelt adni. Amúgy bitcoinba ezt betenni teljes ôrültség.
2021. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem hiteleznek a bankok 2 huszonX éves kor alattiaknak.
2021. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!