Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen megtakarítást válasszak?

Milyen megtakarítást válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnèk fèlretenni 5 èven keresztül, aztán hitelt felvenni ès házat vásárolni.
2021. aug. 1. 17:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kb havi 20-30 ezret tudnèk fèlre rakni, időnkènt egy egy nagyobb összeget is, mondjuk 50 ezret. Ez lemaradt
2021. aug. 1. 17:26
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyitasz egy kraken szamlat, es minden honapban betolod bitcoinba es csakis bitcoinba. Iden ev vegen eladod, varsz 6 honapot es utana megint elkezded vasarolni. Varsz 4 évig es ujra eladod ev vegen. Ennel jobb megtakaritast senni nem fog mondani
2021. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző, légyszi a lottószámokat is írd már le nekem, ha már ekkora nagy jövölátó vagy. :D
2021. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
3 as, ahhoz nem ertek, a bitcoinhoz igen :)
2021. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#2: Milyen megfontolás van amögött, hogy a BTC majd mindig év végén lesz a csúcson, majd visszaesik év közepére, majd újra csúcs?
2021. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan ervem amit megertenel anelkul hogy utana kelljen jarj barminek is. Jegyezd fel a naptarba amiket mondtam es varj
2021. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy itt mindenki ostoba, csak te vagy helikopter...

Nincs több kérdésem

2021. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss egy számlát az államkincstárnál, aztán vásárolhatsz az elején 5 éves prémium állampapírt, majd később állampapír pluszt. Körülbelül 3,5% hozamra számíthatsz. Jobb, mint a semmi és biztonságos.

Ekkora összegeket másba nem érdemes tartani, főleg nem kockázatos befektetésekkel játszani.

De ha 400.000 Ft-ot teszel el évente, az még mindig csak 2.000.000 Ft 5 év után. Lesz hozamból + kb 150,000 Ft-od (nem számoltam ki csak hasraütés). Ebből még nem lesz lakás.


Képezd magad, növeld a fizetésed, válts munkahelyet. Remélhetőleg 2-3 év múlva már nagyobb összegeket tudsz eltenni. Párral még könnyebb. De ettől függetlenül jó az ha a kincstárnál gyűjtögetsz legalább kevesebbet inflálódik.

2021. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj 7-es en mar letettem valamit az asztalra, sokszor jott ossze az amit megjosoltam es eleg sok penzt sikerult szereznem belole. Nekem osztan tok mindegy hogy elhiszed vagy sem. Nezd az arakat, majd meglatod
2021. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

#9: Igen, itt mindenki milliomos, és már 1 dollárnál beszállt a BTC-be anno. A virtuális asztalra meg bármit lehet pakolni.

Továbbra is arra várok hogy leírd, szerinted milyen pénzügyi, politikai, közgazdasági események fogják kiváltani ezeket a fél éves ciklusokat taktra pontosan az elkövetkező 5 évben


#7

2021. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!