Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H e bank 1 millió forint...

K&H e bank 1 millió forint átutalás hogyan?

Figyelt kérdés
Át kell utaljak 1 millió forintot. Úgy tudom, hogy e bankon keresztül a legkedvezőbb ezt megtenni. A kérdésem az lenne, hogy ezt az összeget simán át tudom majd utalni, vagy be kell ehhez külön állítani valamit? Vagy egyszerűen át lehet ekkora összeget is utalni, mint mondjuk 20 ezer forintot?
2021. aug. 4. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van annyi a számládon és nincs a napi utalás limit beállítva (ha be van, át kell állítani) akkor simán.
2021. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Ezt úgy kérdezed, mintha százmilliókról lenne szó. 1 millió manapság aprópénz, nem is értem, miért merült fel, hogy bármi akadálya lenne a dolognak. Nyilván az utalás díja magasabb lesz, mint 20.000-nél, mivel az arányos az utalt összeggel.
2021. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy mekkora nagy össszegről beszélünk. Egyszerűen csak nem utaltam még egyszerre ennyit a számlámról netbankon keresztül.
2021. aug. 5. 05:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A limit beállításokat nézd meg. Nem emlékszem, hogy a K&H-nál van-e utalási limit. Ha van, akkor állítsd át magasabbra. Ha nincs, akkor simán csak utald át úgy, ahogy 20 ezret utalnál és ennyi.
2021. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!