Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyáról akkor is levonna...

Bankkártyáról akkor is levonnak tranzakciós díjat ha ATM-en keresztül töltök fel készpénzt a számlámra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de általában nem szoktak, mert a banknak az csak jó, ha beteszel pénzt, a kivételt szokták sarcolni. Nálunk az Ersténél (nálunk vezették be először az ATM befizetést) az elején volt egy minimális díja (kb 50 Ft), de ahogy a versenytársaknál is elkezdett terjedni, beszüntették, már ingyenes.
2021. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor vezették azt be az Erste-nél?
2021. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013-ban indult a "teszt üzem" országosan 10-15 automatával. Nekem a munkahelyemtől 2 villamosmegállónyira volt egy, rá is kattantam, mert nem kellett munkaidőben kimenni emiatt, a gép 0-24 működik. Aztán látták, hogy sikeres és szinte minden bankfiókban található gépre kiterjesztették 2014 végéig.
2021. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2013. Ja, és az Erste vezette be...

Én már OTP Junior-os időszakomban, 2004 környékén is fizettem be automatába, csak akkor még nem dolgozta fel rögtön, hanem borítékba kellett tenni és következő banki munkanapon íródott jóvá. Szóval nem, nem az Erste vezette be. :)

2021. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is Erste-s vagyok, szóval akkor ez jó hír 🤗
2021. aug. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!