Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank ami 3 hónapnál...

Van olyan bank ami 3 hónapnál kevesebb jövedelem átutalás után is ad folyószámlahitelt?

Figyelt kérdés

Általában mindenhol ez van, hogy kell legalább 3 havi odaérkező jövedelem.

Esetleg tudtok, létezik olyan ahol elég lehet az 1 vagy 2 havi munkabér is?


2021. aug. 17. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 havi odaérkező jövedelem, hogyha igazolod, hogy egy másik bankszámlára ment korábban a jövedelmed. Én a bb-nél és az ersténél is így csináltam a folyószámlahitelemet, nem hozzájuk ment a bérem és számlanyitáskor meg is kaptam a hitelkeretet.
2021. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az oda érkező jövedelem kell nekik hanem maga a jövedelem. Ha az van akkor okés. De a három hónap az szerintem mindenképpen kell.
2021. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két munkám közt van 2 hónap szünet. Az új munkám júliusban kezdődött. Tehát még csak 1 jövedelem érkezett bankszámlára az új munka óta. Szeptemberben lesz a második. Viszont mielőbb szükségem lenne némi plusz pénzre, kb 3 hónapig. Utána egyben vissza tudnám fizetni. A folyószámlahitel tűnt eddig a leginkább szóba jöhetőnek, de mindenhol látom a 3 havi jövedelmet.
2021. aug. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!