Mikor utal a Provident?

Figyelt kérdés
Mármint nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerződéstől számított hányadik napon, mert azt tudom, hogy ma. Csak azt nem tudta megmondani akivel beszéltem telefonon, hogy délelőtt vagy délután. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy aki utalással kapta a kölcsönt délelőtt vagy inkább délután kapta meg?

2021. aug. 19. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Jézus ereje...


Soha nem akarom megtapasztalni azt az állapotot, ahol már az se mind1, hogy melyik napszakban jön a pénz, nem hogy melyik napon..


Kérdező!


Mit számít, hogy délelőtt vagy délután jön ???


Mi múlik azon a 3-4 órán ?

2021. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csupán csak annyi hogy délután dolgoztam. És mivel ma ünnep, aztán hétvége, csak tegnap délelőtt volt időm elintézni amiket szerettem volna. Nem azért mert annyira elkeserítő lenne az anyagi helyzetem... ;)
2021. aug. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!