Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankban befizethető?...

Erste bankban befizethető? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyetemi félévem szeretném befizetni. Forint alapú bankszámlám még nincs, így helyben az íratkozáskor POS terminálon nem fogom tudni befizetni.

Az érdekelne, hogy az Erste bankban van-e lehetőség úgy kifizetni a félévet, hogy valamiféle megjegyzés rovatba belekerüljön a neptun kódom?

Az egyetem az OTP-t javasolta, de az itt sajnos zárva van felújítás miatt.



2021. aug. 29. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetem az otpnėl vezeti a számláját? Akkor csak ott tudsz befizetni. Ahogy a telenoros számládat sem tudod a vodafone-nál befizetni, úgy az erste se fér hozzá az otps számlához.
2021. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De lehet kártyával is fizetni? Említed a POS terimnált. Vagy Neptunban internetes kártyás fizetés lehetséges?


Mer azt írod, hogy forint alapú számlád nincs, de ha mondjuk euró alapú van, az is megfelelő, vagy ha szüleid fizetik ki a kártyájukkal. Máséval is lehet.


Az OTP-nél vezeti az egyetem a számláját? Az egyetemek nem az Államkincstárnál vezetik. Vagy ez valami kisebb magán vagy egyházi egyetem?


Átutalással is biztos lehet. Én nem tudom az egyetem mit vár el, de ha az átutalásnál a közleményben ott a Neptun kód meg ami kell, akkor fontos, hogy a számla a te neveden legyen?

A szüleid számlája nem jó?

2021. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!