Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő egy 2milliós...

Mennyi idő egy 2milliós személyi kölcsön elbirálása?

Figyelt kérdés

Használtautót szeretnék venni 1.7 millióért, amiből már 150ezret kifizettem foglalóként.

Már egy hete lejárt a határidő, ami alatt ki kellett volna fizessem, de a bank még mindig nem bírálta el a hitelkérelmem. Az eladó azt mondta, hogy még egy hetet hajlandó várni a pénzre, és ha nemsikerül összeszednem akkor eladja másnak az autót, és a foglalóról is lemondhatok.



2021. aug. 31. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd fel a bankot.
2021. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a nettó bejelentett fizud(ami számlára megy) és megvan a 3-6 hó munkaviszony? Akkor 2-3 nap szokott lenni…
2021. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nettó 190-245ezer között kaptam az utóbbi egy évben, ami számlára ment, és negyedik éve dolgozom ennél a cégnél. Augusztus 16.-án kérvényeztem a hitelt, ami lassan 3 hete és még nem kaptam választ.
2021. szept. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!