Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbankban hogyan tudok...

OTP netbankban hogyan tudok állampapírt venni?

Figyelt kérdés
Van egy egyéves állampapír lekötésem, amihez most szeretnék még pénzt tenni. Elvileg nem muszáj hozzá bankba menni, hanem én is meg tudom csinálni a netbankon keresztül, de egyszerűen sehol sem találok ilyen opciót.

2021. szept. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
bonyolult, én is próbálkoztam de nem találtam sehol, aztán végül bementem a bankba és megcsinálták ott.
2021. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes az OTP-nél állampapírt venni. Nyiss ügyfélkapun egy államkincstári értékpapírszámlát. Kártyás vásárlással fel tudod tölteni a pénzt, ingyen. A WebKincstáron banktól függetlenül tudod kezelni az állampapírjaidat.
2021. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!