Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magyar Bitcoin automatak hany...

Magyar Bitcoin automatak hany szazalekos koltseget szamitanak fel bitcoin eladas eseten?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan cegekre, mint Mr. Coin, CoinCash, BlockChange.


300ezer forint alatti osszegrol lenne szo.


Ha valakinek van barmilyen tapasztalata a fent emlitett vagy nem emlitett cegekkel kapcsolatban, adott mar el kriptot az ATM-enukon keresztul, legyen szives irja le a tapasztalatait. Merlegelni szeretnem, melyik cegnel eri meg legjobban eladni. Koszonom!



2021. szept. 4. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

"A jutalék az átlagos tőzsdei középárfolyamhoz képest számolva jellemzően 6%. Ha jobb árat szeretnél kapni, akkor használd webes szolgáltatásunkat."

(CoinCash)


Mr.Coin:

1 BTC náluk:15,2 M HUF , Hivatalos: 14,6 M HUF


Röviden, nagyon nem éri meg.

2021. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
5-6
2021. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt még dolgom ilyen automatával, de ha anonim, akkor a 6% szerintem meglepően jó ár. Én ugyan forintot még csak befelé toltam a kriptóba, így soha nem is adóztam utána, de ha ki akarnék venni egy kis casht, szívesen fizetnék 6% díjat hogy ne kelljen adózással foglalkoznom. Ami a macera mellett még vlsz százalékra is több is lenne.
2021. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SIDLER22 ***** válasza:
0%
Nem anonim. Fizetésnél telefonszámot meg kell adni minimum, de lehet, hogy még mást is.
2021. szept. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

6% költség vételnél és 6% eladásnál, ha emelkedik az árfolyam pl. 12%-ot akkor is még bukóban vagy!


300 000-el kezdesz, ebből vehetsz BTC-ét 282 000Ft összegben és 18 000Ft a költséged, ahhoz hogy nullán legyél elég sokat kell emelkednie az árfolyamnak.

Kérdés, hogy ki tudod-e számolni, hogy mennyit??? Amennyiben nem tudod kiszámolni, akkor kérdező te nem vagy alkalmas a befektetésre!

2021. szept. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3, teljesen egyetertek. Eddig raadasul 30% felett volt a kriptora kivetett ado, jovore csokken 15-re, de a 6% az automataknal meg igy is jobban hangzik.


#4, 300ezer forint alatt nincs masra szukseged, csak a telefonszamodra, az se mindenhol kotelezo.


#5, mit szemelyeskedsz? Szamolni termeszetesen tudok. (De ha nem tudnek se lenne hozza kozod, hogy befektetem-e a penzem vagy sem.) Nem irtam, hogy arra szamitanek, hogy nem lesznek koltsegeim. Vagy a kerdesre valaszolj vagy gorgess tovabb!

2021. szept. 5. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"mit szemelyeskedsz?" --- Elnézést kérek, egy elég gyakori befektetési hibára akartam felhíni a figyelmet!


"Szamolni termeszetesen tudok. (De ha nem tudnek se lenne hozza kozod, hogy befektetem-e a penzem vagy sem.)" --- Igazad van, mindenkinek a saját döntése, hogyan költi el a pénzét.


"Nem irtam, hogy arra szamitanek, hogy nem lesznek koltsegeim." --- Remek, én meg olyant nem írtam, hogy szerintem te arra számítanál...


"Vagy a kerdesre valaszolj vagy gorgess tovabb!" --- Válaszoltam rá, ezzel kezdtem, 6%+6% = 12% :)

2021. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hülyeséget mondok de úgy Binance kártyával kivéve 1% alatti, elköltve megy ingyenes
2021. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5.

Gondolom a kérdező ezen mondatát értette személyeskedésnek:

"Amennyiben nem tudod kiszámolni, akkor kérdező te nem vagy alkalmas a befektetésre!"

Mondjuk az jó dolog, hogy az ember a másiknak segíteni akar.

De az hogy alkalmas -e vagy sem azt döntse el mindenki saját maga, a krypto esetében saját felelőssége.


Ha mindenki mindenhez értene valószínű nem tenne fel kérdéseket itt és az oldalra sem lenne szükség.

Érdemes a másikat tiszteletben tartani, szerintem ellenkező esetben sem esne jól.


Amúgy ezekre a kérdésekre én is kíváncsi vagyok, a netten nagyon kell szűrni ki a segítőkész, és milyen az az infó amelyik csak be akar vonni öncélúan a krypto világába, saját pár %-os haszon gyanánt.

2022. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!