Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rossz számlaszámra utaltam,...

Fritty kérdése:

Rossz számlaszámra utaltam, az utalás egy felhőbe került pár percel ezelőtt visszahívtam. Mikor érkezik vissza a számlámra?

Figyelt kérdés
Nem egyezett a név és a számlaszám. Bankfiókban azt mondták Pest, kivizsgálják és 30 napon belül vissza küldik. De ez gondolom csak a hivatalos szöveg, gyakorlatban ez kb hány nap? Van valakinek ilyen tapasztalata? OTP bankról van szó

2021. szept. 7. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
igen
2021. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mi?
2021. szept. 7. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengetegszer rontottam már el a bankszámla számot, de sosem lett belőle utalás. A számlaszámokat úgy generálják, hogy megfelelő távolságra legyenek egymástól. Nem elég 2-3 számot elütni. Szóval csak kíváncsiságból kérdezem, hogy hány számot rontottál el? :D

Visszakapod nyugi, ilyenkor a maximumot írják a szövegben. Szóval max 30 nap.

2021. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van "A" számlaszám és "A" tulajdonos illetve "B" számlaszám és "B" tulajdonos. Na én "A" számlaszámot és "B" tulajdonost adtam meg. Mindkét számlaszámot és embert ismerem, mindkettő valós csak nincsennek párban. Az utalás elment de nem ért oda és még mindig se itt se ott. Vissza lett hívva bankfiókban de nagyon lassan megy ez ahogy látom mert még mindig semmi
2021. szept. 11. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmm, nálam simán átment az utalás akkor amikor elgépeltem a tulajdonos nevét. :S
2021. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!