Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok úgy 900 000ft provide...

Kaphatok úgy 900 000ft providentet?

Figyelt kérdés
6honapja dolgozom egy munkahelyen. 146 000a bejelentett nettóm. ( ennel valosagban tobbet kapok 280 000et atlagban, de ugye az nem nyilvanos:( ugyhogy az most mindegy is. Volt nav tartozasom ( vegrehajtas) kulfoldre koltozes miatt elfelejtett tb lemondas miatt) de azt mar levonták, így jelenleg nincs tartozasom, viszont van nyoma a jövedelem igazolásomon. Így kaphatok 900 000et a provitól?

2021. szept. 10. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentett fizudhoz képest elég sok pénz, és a háttered sem makulátlan... Egyáltalán nrm biztos, hogy megadják, de egy próbát megér.
2021. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte 100%, hogy nem.


Én 2 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen. A bejelentett fizetésem nettó 185ezer. Soha nem volt semmilyen tartozásom vagy hitelem.

700ezret nem akartak megadni.

Az egyetlen ami "rossz pont" lehetett, az én magam. 21 vagyok és egyedülálló, albérletben egyedül élő.


Nyomatja a reklámjait a Provident, hogy milyen jók, meg házhoz hozzák a pénzt, de valójában mindenbe belekötnek.


Akkor már a Cofidis-szel jobban járhatsz. Ők figyelembe veszik, hogy a tartozásod a lehető leghamarabb ki lett fizetve, és ha jófej ügyintézőt fogsz ki, akkor hajlandó magasabb jövedelmet beírni a fekete pénz miatt.

2021. szept. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Remélem nem. Ha normális pénzügyi kultúrája volna az embereknek, sokkal olcsóbbak lennének a hitelek. De ahhoz a hozzád hasonló felelőtlen embereknek meg kellene tanulnia a pénzzel bánni, a Provident féle uzsorásoknak meg le kéne húzni a rolót.
2021. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!