Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettetek-e már fel valaha...

Vettetek-e már fel valaha kisebb összegű hitelt, mekkora összeget, milyen volt az ügyintézés, mekkora a kamat vagy THM, melyik pénzintézetnél, és hogyan sikerült visszafizetni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi számít kisebb összegnek?
2021. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100ezret, Cofidis, 9.9 százalék kamat, egy évre.
2021. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah, és önként és dalolva sikerült visszafizetni. Nem tudom, ez alatt mit értesz.
2021. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem 0%-os THM-ű hitelt csak és kizárólag lakásra és kocsira vagyok hajlandó fölvenni.

Van diákhitel2-m, ami ugye szintén 0%-os és párszor már igénybe vettem 0 THM-mel áruhitelt, de nem azért, mert ne tudtam volna egyben kifizetni az árut, hanem mert addig is nekem kamatozik a pénz.


Amire még van értelme hitelt fölvenni az pl. egy vállalkozás, ahol a felvett hitel megtérül. Minden más esetben szerintem nettó hülyeség a hitel.

2021. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
olyan 200-300 ezer Ft-os hitelre gondoltam, ami végülis nem sok, egy-két havi bér
2021. szept. 10. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
De mire? Ha nem sok ne vedd fel, gazdálkodd ki. Megvár a tévé meg a nyaralás jövőre is.
2021. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jelenleg nincs munkahelyem, és amíg találok, igazából addig kellene

valamint örököltem egy kis föld területet, amit eladni tervezek, és abból fizetném vissza

2021. szept. 11. 05:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem adósságba keveredni, mert nagyon mèlyre lehet gyűrűzni ilyenkor.

Inkább vállalj egy rosszabb munkát amíg megtalálod az igazit. Munkanèlkülikènt amúgy valószínűleg úgysem kapsz.

2021. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

munkahely nélkül nem kapsz hitelt, hiszen nincs bevételed a Bank szempontjából, így nincs is miből törleszteni

szóval ezt akár ki is zárhatod, hogy ilyen feltételek mellett kapsz hitelt

2021. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Parom vett fel, 1 milliot kb, szerintem is fszsag, mert o is elektronikai cikkeket akart venni AZONNAL, (regota, csak nem tudott ugy felrerakni ra, mert koltoztunk, meg mindig sokat koltunk a lakasra, stb.) de en elengedtem ezt a temat, o fizetesebol vonjak, biztos munkahelye van, felnott ember, azt csinal amit akar. Az ugyintezes amugy ugy ment, hogy bement a bankba es kijott a penzzel a szamlajan.

De arra szerintem se vegyel fel penzt, hogy legyen amig nincs melod (plane hogy nem is adnak), nem biztos, hogy talalsz idoben, aztan az elso par fizetesedbol fizethetned vissza, akkor meg azert nem lenne penzed, inkabb kerj kolcson, ha tudsz, vagy adj el ezt-azt, ha nagyon kell a penz.

2021. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!