Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktív khr listásként tudott...

Aktív khr listásként tudott már valaki venni családi házat?

Figyelt kérdés

Aktiv baros vagyok a providentnél.

Kicsi vagy is keves a tőketartozás viszon igy nem tudok lajáshitelt felvenni.

Van bejelentett munkám köztartozás mentes vagyok.

Kibek hogy sikerűlt úgy lakást vásárolni hogy közben Khr listás volt?

Szülök bevonása nem megoldható.

Válaszokat köszönöm.



2021. szept. 13. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne lakáshitelt vegyél fel hanem fizesd kpban.
2021. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon keves ember van aki ugy ad el lakast vagy ázat hogy havi részletre.Meg alltalaban mimdenki egyben szeretné a pénzt latni amit meg is tudok érteni.
2021. szept. 13. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszoló szerintem a tartozásodra mondta, hogy fizesd ki KP-ban, nem a lakásvásárlásra.

Kifizeted a tartozást a Providentnél, X idő múlva lekerülsz a BAR listáról és utána vehetsz fel lakáshitet, ha egyébként megfelelsz a feltételeknek.


Jut eszembe... A lakásvásárláshoz min. 20, de inkább 30 % önerő is szükséges - ezt már összeraktad? :-)

2021. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az önerő megvan 30%
2021. szept. 13. 14:48
 5/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Akkor miért nem futja a provira?
2021. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aktív KHR-esnek semelyik bank nem ad hitelt. SOS fizesd ki a tartozást, ekkor passzív KHR-es lesz, így már találsz bankot, aki ad lakáshitelt. MKB fél év múlva, OTP pár nap múlva, de azért vigyázz, ezek mindig egyedileg dőlnek el, nem törvényszerű, hogy kapsz.
2021. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!